Vítejte na stránkách věnovaných převážně leteckému modelářství a cestování....

Jako každý rok, se letos opět v Povrlech konal krátký triatlon, oproti tradici až v září a to kvůli opravě silnice. Délky tras jsou 0,3 - 12 - 3 km, v pořadí plavání, kolo, běh.

Počasí vyšlo skvěle, 11. září bylo nádherně, i když těch pár dnů teplého počasí vodu neohřálo, měla krásných 14 °C. Zúčastnili jsme se opět s Pepou a tentokrát zas přijel i Míra, takže plná sestava. Trasa plavání byla kvůli teplotě vody zkrácena na cca 150 - 200 m, zbytek zůstal.

Atmosféra byla jako každý rok skvělá, okolo trati a hlavně v cíli byla "celá" vesnice a fandila. Největšího ohlasu jako vždy sklidil právem Daniel Málek, 76tiletý veterán, již tradiční účastník. Nad jeho výkonem nezbývá než smeknout. Vždy přijede na kole, absolvuje závod a s batohem plným cen zase na kole odjede:-)

Výsledkově jsem já skončil na 14., Pepa na 18. a Míra na 29. místě.