Vítejte na stránkách věnovaných převážně leteckému modelářství a cestování....

Poslední den v červenci, pořádal tzv. Kokos Team tradiční tritlonové klání, tentokrát již 14. ročník.

Takže jsem v sobotu ráno vyrazil do Plzně, a odtud už s Peťou do Březína, což je asi 40 km od Plzně, směrem na Karlovy Vary. Na to, že to je v podstatě soukromá akce, byla vesnice plná, startujících něco kolem 70ti. Vzhledem k letošní kondici jsem žádné ambice neměl, ale to já nemám nikdy:-) Chtěl jsem jen zažít tu atmosféru, kde se všichni sejdou na chatě hlavního organizátora a ten jí nechá v podstatě celou k dispozici. Parádní přístup a parta lidí.

Protože místní rybník byl vypuštěn, celéstartovní pole se přesunulo o asi 4 km dál, k Češtětínskému rybníku, který byl víceméně ukrytý v lese a teplota vody tomu odpovídala. Po plavání následoval přesun do Březína, pro mě šílenou lesní cestou, takže tam jsem ztratil dost, jel jsem fakt pomalu. Hlavně mi byla hrozná zima, zahřál jsem se snad až v Březíně. Potom následovali už 2 klasický okruhy lesem, což byl terén mnohem lepší.

V běhu jsem jako vždy nenahnal nic a skončil celkově na 21. místě s časem 1:53:54. Peťa s časem 1:40:26 skončil 5., což je parádní výsledek.

Nakonec byl ještě závod pro kluky a holky potěr, což jsou předškolní prckové. Absolvovali asi 700 m na odrážedle a 200 m běhu. Náš Ondra byl nejmladší, ale statečně uhájil 3. flek, i když cestou chtěl asi dvakrát z odrážedla vystoupit, protože viděl šneka:-) Peťova Zuzka byla na bedně nejvýš, ale o výsledky moc nešlo... šlo o tu atmosféru, bylo to pěkný a pak vidět ty prcky na bedně, jejich nadšení a radost... Škoda jen, že taťkové byli jen na trávě, jak velmi vystižně okomentovala Zuzka:-)

Tady je možný vidět více, přímo na webu Kokos Teamu:

http://www.koteam.net/triatlon/triatlon_10.htm

Výsledky a fotky pak tady:

http://www.koteam.net/triatlon/Triatlon_v_10.htm

 

21.09.2010 20:21:27
josef.baco
Kamarádi modeláři
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one